Advantage Group, a.s.

Kdo jsme? Advantage Group.

Naše cesta

Naše cesta začala tím, že jsme poskytovali poradenské služby malým a středním podnikům. Nicméně, s postupem času a díky neustálému rozšiřování našeho odborného týmu a schopností, jsme začali podporovat klienty napříč různými průmyslovými a obchodními odvětvími. Rovněž jsme začali přebírat odpovědnost za realizaci optimalizačních opatření v podnicích našich klientů, což nás přivedlo do role outsourcingového partnera v oblasti řízení.

Co nabízíme

Řízení je umění i věda, a touto filosofií se řídíme. Nabízíme outsourcing řízení jednotlivých úseků podniku (výroba, obchod, finance) nebo celého podniku. Pro majitele, kteří si přejí věnovat se svým podnikům již spíše jako investoři, nabízíme autonomní management nebo kompletní manažerskou správu.

Naši lidé

Náš tým je tvořen odborníky s bohatou profesní zkušeností ve strojírenství, ve výrobě, financích, či obchodu. Jsme hrdi na členy našeho týmu a na to, že každému klientovi dokážeme nabídnout toho nejlepšího manažera pro konkrétní pozici a úkol.

Naše hodnoty

Naše společnost je řízena mottem „nikdy nenabízej, co bys sám nekoupil“. Cítíme, že výsledky našeho nasazeného manažera jsou výsledky celé společnosti Advantage Group. Jeho úspěch je naším úspěchem. Bez ohledu na místo a délku trvání manažerské mise, Advantage Group nasazeného manažera dále odborně řídí a poskytuje mu další odbornou podporu.

Naše cíle

Naším hlavním cílem je pomáhat našim klientům růst a dosahovat vynikající podnikatelské výsledky. Snažíme se poskytnout firmám to, co skutečně potřebují – hluboké pochopení jejich oboru a zkušenosti. V Advantage Group jsme připraveni podělit se o naše znalosti, zkušenosti a know-how, abyste mohli dosáhnout svých obchodních cílů.